Dekontaminacja pomieszczeń, hal produkcyjnych, szatni pracowników

Dekontaminacja – jest procesem polegającym na usunięciu i dezaktywacji szkodliwych dla środowiska człowieka wirusów, bakterii, zanieczyszczeń pochodzenia biologicznego.. Dekontaminacji z dużą skutecznością polega również rozprzestrzeniający się koronowirus SARS CoV-2 powodujący chorobę CoVID-19, uznaną przez WHO jako chorobę śmertelną. 

Jakich środków technicznych użyć aby pozbyć się wirusa z naszego otocznia? 

Najskuteczniejszą metodą i środkami technicznymi są środki dezynfekujące powierzchnie i środki zabezpieczenia technicznego oczyszczające powietrze. Niejednokrotnie zapewnienie odpowiednich środków technicznych w postaci oczyszczania powietrza może być kłopotliwe, ponieważ na tę chwilę jest to duża inwestycja. Odpowiedzią jest stałe przemywanie powierzchni, dbanie o czystość pracowników. 

Nasza firma oferuje Państwu nowoczesne systemu dezynfekcji, dekontaminacji i oczyszczania powietrza. Do tego procesu używamy dynamicznej suchej mgły wodnej o średniej wielkości kropel poniżej 100 mikronów. Są to wielkości zbliżone do wielkości niewidocznych cząsteczek powietrza, tak drobna mgła w temperaturze powietrza 18 stopni bardzo szybko przemieszcza się wraz z cząsteczkami zanieczyszczającymi powietrze skutecznie je eliminując. Przeprowadzając dekontaminację powierzchni mgła opada na płaskie przestrzenie dekontaminowanego pomieszczenia skutecznie je oczyszczając bez konieczności przemywania. 

Ta technologia może być bardzo pomocna dla przeprowadzenia dekontaminacji dużych przestrzeni, hal produkcyjnych i szatni pracowników. 

W przestrzeniach publicznych tam gdzie potrzeba jest szybka reakcja i szybkie oczyszczenia proponujemy zastosowanie systemu rozpylającego dynamiczna mgłę wodną. Cały proces został zaprezentowany na filmie. 

Gorąco zachęcamy do składania zapytań i zadawania pytań. 

biuro@grupaignis.pl

Supportscreen tag
Skip to content