o nas

Historia naszego przedsiębiorstwa zaczyna się w latach ’70 kiedy uruchomiona została działalność na śląsku, zajmując się wykonywaniem instalacji sanitarnych w okolicznych domach. Doświadczenie naszych przodków oraz historia rodzinna w dużym stopniu wpłynęła na nasze dzisiejsze doświadczenia. My co prawda nie zajmujemy się instalacjami sanitarnymi ale przeciwpożarowymi z ukierunkowaniem na instalacje gaszenia. Odziedziczyliśmy po naszych przodkach dużo doświadczenia co jest najcenniejsze i do dziś staramy się działać w branży.

OFERTA

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą usług oraz doradztwa w zakresie szeroko pojmowanego bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Pracujemy dla firm MSP oraz klientów indywidualnych. W gronie naszych odbiorców znajduje się: przemysł metalurgiczny, górniczy, elektrownie i elektrociepłownie, firmy prowadzące działalność produkcyjną, oraz z branży TSL (transport, spedycja i logistyka), jak i hotele.

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Chcesz nawiązać współpracę? Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z naszego formularz kontaktowego. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

Supportscreen tag